Medinių ir plastikinių langų tarpinės

Langų tarpinės reikia keisti kas 5-8m. Priklausomai nuo jų būklės. Medinių ir plastikinių langų tarpinės yra vienas iš pagrindinių langų sandarumą užtikrinančių elementų. Langų tarpinės dažniausiai susidėvi nuo sezonų kaitos, vandens. Susidėvėjusias langų tarpines galime atskirti pagal jų išvaizdą ir sukietėjimą, jaučiamas iš lauko einantis šaltis. Pagal statistinius duomenis 15-20% šilumos mes netenkame per nesandarius langus, dėl to padidėja ir šildymo kaštai. Geros langų tarpinės užtikrins didesni langų sandarumą ir sutaupys šildymo išlaidas!

IŠSIKVIESTI MEISTRĄ!    PIRKTI TARPINĘ!

Mes naudojame Q-LON technologija paremta langų tarpinę:

Ilgametės praktinio darbo patirties dėka sukurta ir naudojama langų tarpinių Q-LON gamyboje unikali medžiagų kombinacija bei gautos tokios techninės charakteristikos, kurių neįmanoma pasiekti naudojant tarpinių gamyboje kitas medžiagas. Tai suteikia lemiamus privalumus eksploatuojant šiuos gaminius ekstremaliose sąlygose.

Nenutrūkstantys tyrimai ir pastovus tobulinimo procesas kartu su gaunamų medžiagų kontrole ir išleidžiamos produkcijos kokybės kontrole sukūrė vieną patikimiausių sandarinimo sistemų pasaulyje – sistemą Q-LON.

Q-LON – medžiaga ir pagrindiniai funkciniai privalumai
Plastikinių langų tarpinė
1* Poliuretano putos – profilio šerdis – labai elastinga, lengvai atgauna savo pirmykštę formą esant labai žemai temperatūrai.
2* Lygus polietileninis paviršius, apsaugantis profilį nuo ultravioletinių spindulių, oro salygų ir teršalų, atsparus bet kokioms valymo priemonėms.
3* Dėl viduje esančio stiklo pluošto siūlo arba polipropileno intarpo, profillis nesideformuoja, todėl lengva įterpti jį į griovelį.

* estetiška išvaizda
* netgi veikiama labai žemos temperatūros medžiaga lengvai atgauna savo pradinę formą
* puikiai sulaiko šilumą (perdavimo koeficientas: 0,033 W/mk)
* gera garso izoliacija
* lengva greitai ir nesunkiai įterpti, nereikia tarpinės įpjauti kampuose
* nesilikonizuota, neturi kvapo, nekeičia spalvos
* neapsunkina uždarymo, atspari trynimui
* siūlomos spalvos: balta, juoda, pilka ir kitokios pagal užsakymą

Tarpinių išskirtinės savybės:

* labai elastinga medžiaga, ilgam išlaiko formą, lengvai atsistato esant žemai temperatūrai
* (temperatūros diapazonas – nuo +70°C iki -50°C)
* deformacinė jėga apie 15 N esant 25 % gniuždymui į 100 mm, < 10 N – V tipo durų tarpinėms liekamoji deformacija < 15 % praėjus 1/2 val. po apkrovos nuėmimo (24 val. trukmės 50 % gniuždymas esant 70° C – EN ISO 1856)
* atsparumas stipriam lietui – neprateka esant 60 Pa vėjo slėgiui
* ilgaamžiškumas – 21 eksploatacijos metai
* paviršius išlieka nepažeistas po daugiau kaip 285.000 trynimo ciklų
* atsparumas ultravioletiniams spinduliams – neišblunka
* gera garso izoliacija
* dėl temperatūros poveikio linijiniai matmenys nekinta mažiau kaip 0,5 %
* tarpinių paviršių lengva plauti ir valyti – atlaiko įvairias valymo priemones, tame tarpe ir tirpiklius (tai ypač aktualu baltos spalvos tarpinėms)