Medinių ir plastikinių langų remontas

langų remontas, langų reguliavimas, tapiniu keitimas-Jusubustoprieziura.lt

Reikia langų remonto profesionalų? – kviesk mus! Profesionaliai atliekame plastikinių langų remontą Vilniuje, taip pat taisome ir medinius langus! Turime virš 5 metų medinių ir plastikinių langų remonto patirties! Jei reikalingas langų remontas Vilniuje Jūms padės Jūsų Būsto Priežiūros specialistai!

Kodėl geriau remontuoti plastikinius langus, o nepirkti naujų? Nes už VIENO naujo plastikinio lango kainą Jūs galėsite atlikti langų remontą net PENKIEMS savo esamiems langams. Pilnai atrestauruosime, atliksime langų reguliavimą, medininių ir plastikinių langų tarpinių keitimą, išvalysime visų langų furnitūros mechanizmus (sutepsime) ir sutaisysime arba pakeisime sugeduses langų dalis! Ir visą tai kainuos Jūms kaip VIENO naujo lango įstatymas!

Pagrindiniai medinių ir plastikinių langų gedimai:

  • Neužsidaro lango rankena iki galo;
  • Lango rankinėlė sunkiai sukinėjasi;
  • Uždarant langą girdisi traškesys;
  • Langas sunkiai lenda į savo rėma, kliudo apačią ar šonus (išsireguliaves);
  • Pilnai uždarius langą jaučiasi praputimas;
  • Nejuda dalis lango mechanizmų;
  • Aplink lango kinstrukciją juodoja sienos;
  • Rasoja plastikiniai langai, kaupiasi pelėsis;
  • Ir kt. gedimai.

Pastebėjus bent vieną iš šių gedimų, kvieskite specialistus, kurie sureguliuos plastikinį langą arba, esant rimtesnėms problemoms, atliks plastikinių langų remontą. Dar viena itin dažna problema, nežadanti nieko gero, yra ant plastikinio lango stiklo paketo kraštų susidarantis kondensatas – to taip pat nepraleiskite pro akis, nes tai požymis, kad plastikiniai langai yra netinkamai eksploatuojami arba nekokybiškai sumontuoti. Jums padės specialistai, kurie arba suremontuos langą, arba pakonsultuos, kaip elgtis toliau.

Šiandien vis populiarėja saugios langų rankenos. Jos yra puiki alternatyva siekiant išvengti įsilaužimų rizikos ir rekomenduojama auginantiems mažamečius vaikus, nes apsaugo nuo vaikų žaidimų su langais ir gali užkirsti kelią nelaimingam atsitikimui. Saugios rankenos gali būti valdomos specialiu mygtuku arba raktu. Žmonės dažnai montuodami langus nepagalvoja apie tai, galvoja, kad tai nėra toks svarbus langų elementas, o vėliau pakeičia nuomonę. Laimei, yra galimybė bet kada plastikinių langų rankenas pakeisti naujomis saugiomis rankenomis.

Ne kiekvienas langų meistras sugebės nustatyti langų gedima ir kokybiškai jį pašalinti. Todėl mes siūlomes rinktis JBP langų meistrus kurie atsako už savo darbą ir suteikia iki 5 metų garantijos savo darbams. O medinių ir plastikinių langų specialistai/diagnostikai NEMOKAMAI atvyks tiesiai pas Jus į namus ir atliks NEMOKAMĄ langų apžiūrą/įvertinimą ir pasiūlys geriausią langų remonto sprendimą ir kainą!

Langų remonto KAINININKAS!