Ventiliacijos vožtuvas patalpų ventiliacijai

Patalpų ventiliacija

Tvarkinga ventiliacija patalpose – tai pagrindinis faktorius kuriant palankią, sveiką atmosferą. Tačiau dažnai patalpų ventiliacija tampa problema. Ypač tada, kai langai sumontuoti vienas prieš kitą ir atverdami juos patalpos vėdinimui sukuriame skersvėjį. O natūrali butų ventiliacija, su uždarytais PVC langais, praktiškai neveikia. Tai ypač pastebima pastatuose, statytuose panaudojant monolitinio gelžbetonio konstrukcijas, tačiau ir kotedžų ventiliacija gali sudaryti problemų, nes atidarant langų orlaides padidėja šilumos nuostoliai bei atitinkamai patalpų šildymo sąnaudos, padidėja triukšmas, o ir atsiradęs skersvėjis neprisideda prie komforto ir jaukumo.

Šiuolaikinis žmogus, nepaisant dinamiško ir mobilaus gyvenimo būdo, vis dar daug laiko praleidžia uždaroje patalpoje, tiek namie, tiek darbe, kur kaip taisyklė, daug žmonių, daug biuro įrangos, o visa tai nepadeda sukurti gero mikroklimato. Biuro arba ofiso ventiliacija taip pat labai svarbi, nes grynas oras gerina kraujotaką ir galvos smegenų kraujo įsisotinimą deguonimi, o tai daro tiesioginę įtaką ne tik žmogaus sveikatai, bet ir jo darbingumui.

Kaip įrengta ventiliacija mūsų daugiabučiuose

Be vožtuvo

Pradėjus naudoti šiuolaikinius langus atsirado visa eilė problemų, susijusių su patalpos ventiliacija, dėl gero langų sandarumo nepatenka šviežias oras, o tai savo ruožtu didina drėgnumą patalpoje, atsiranda kondensatas ir pelėsiai.

Langų ventiliacija Langų ventiliacija

Su vožtuvu

Priemonė atstatyti oro apykaitą, neleidžianti sumažinti oro kokybės, apsauganti nuo santykinio oro drėgnumo padidėjimo patalpoje ir kondensato susidarymo bei pelėsių, kurie ne tik gadina patalpos išvaizda, bet ir neigiamai veikia žmogaus sveikatą.

Užsisakyti

Ventiliacijos vožtuvo specifikacijos

airbox voztuvas

Sandarus langas, su įrengtu ventiliacijos vožtuvu, ne tik užtikrins gryno oro nuolatinį patekimą į patalpą, bet ir patikimai apsaugos nuo gatvės triukšmo. Toks langų vožtuvas užtikrins norminę oro apykaitą, neleis susidaryti skersvėjui, rasoti langams ir susidaryti kondensatui.

  • Aukštas ventiliavimo našumas – oro pralaidumas iki 46m3 per valandą, kai slėgio skirtumas tarp lauko ir vidaus yra 10 Pa.
  • Išsaugo lango šilumos ir garso izoliacijos savybes.
  • Montuojami visose plastikinių langų sistemose be gręžimo ir frezavimo.
  • Puikus santykis kaina – našumas – technologiškumas – kokybė.
  • Estetiška išvaizda.
  • Veikia automatiškai, todėl išvengiama mechaninių lango mechanizmo gedimų, kurie galimi kai langas atidaromas vėdinimui.
  • Namus vėdinsite saugiai. Juos be baimės galite palikti pravirus, išvykdami ilgesniam laikui iš namų.
  • Galima naudoti individualiuose butuose, nuosavuose namuose, sodo nameliuose, taip pat ir namų bendrijose, ofisuose, įmonėse.
  • Tai optimaliausias pasirinkimas kainos ir kokybės atžvilgiu.
Užsisakyti

Ventiliacijos vožtuvo montavimas

Kompanija Air-Box yra šiuolaikinių, patikimų, efektyvių ir nebrangių ventiliacijos vožtuvų gamintoja. Toks langų vožtuvas montuojamas ant rėmo arba varčios, jis negadina lango išvaizdos ir apsaugo jį nuo rasojimo.

Oro pritekėjimo vožtuvas sudaro komfortišką mikroklimatą, neatšaldo kambario, jo konstrukcija neleidžia su oro srautu į patalpą patekti gatvės dulkėms.

Užsisakyti