Plastikinių ir medinių langų remontas

Langų remontas, kada jis reikalingas?

Langų remontas susideda iš daugelio dalykų, dažniausiai pirmi požymiai, kad reikalingas langų remontas yra langų reguliavimas – jaučiasi, kad langai tapo nesandarūs ir sunkiai atsidaro/užsidaro, kliūna lango apačia, sunkiai sukasi langų rankenėlė. Šiuo atveju viskas labai paprasta, dažniausiai langas turi 3 reguliavimo vietas (būna išimčių) 2 apačioje ir 1 viršuje, kokybiškai atliktas langų reguliavimas būna tuo atveju kada lango varčios nekliūna rėmo, atsidaro be jokiu trukdžių ar pašalinių garsų ir būtų idealiai lygi visoms kraštinėms rėmo atžvilgiu. Jeigu pastebėjote po langų meistro vizito, kad taip nėra reiškia langų reguliavimas buvo atliktas nekokybiškai.

Jeigu langų reguliavimas buvo atliktas kokybiškai, langai atsidaro gerai be jokių trukdžių ar pašalinių garsų, bet vis tiek jaučiasi, kad pro juos prapučia vėjas neišsigąskite, langų remontas reguliavimu nesibaigia.

langų meistras Vilniuje

Dirbame visoje Lietuvoje!

Ne kiekvienas langų meistras sugebės nustatyti langų gedima ir kokybiškai jį pašalinti. Todėl mes siūlome rinktis „Jūsų Būsto Priežiūros“ langų specialistus kurie atsako už savo darbą ir suteikia iki 5 metų garantiją savo darbams. O langų specialistai/diagnostikai NEMOKAMAI atvyks tiesiai pas Jus į namus, įvertins langų būklę ir pasiūlys geriausią langų remonto sprendimą ir kainą!

Išsikviesti langų meistrą

Langų tarpinės - pagrindinis sandarumą užtikrinantis elementas

Langų tarpinės yra pagrindinis elementas užtikrinantis langų sandarumą, plastikinių langų tarpines rasite ant rėmo ir lango varčios, medinių langų tarpines abi bus ant lango varčios. Langai tarnaujantys 5 metus arba ilgiau kenčia nuo klimato kaitos, saulės spindulių, todėl langų tarpinės praranda savo savybes – sukietėja, susitraukia ir galu gale pradeda trupėti.

Dažniausiai susidėvėjusias langų tarpines galime atskirti pagal jos kampus – labai ploni, išlinkę arba visai nušokę iš savo vietos. Langų gamintojai į savo langus deda pačias pigiausias ir prasčiausias tuščiavidures tarpines dėl to jau po 5 metų galime jausti, kad langai tampa nesandarus. Mes naudojame Q-LON technologija paremta langų tarpinę kurios tarnavimo laikotarpis yra iki 21 metų.

Atlikus aukščiau išvardintus darbus langų remontas atrodo visai nesudėtingas ir nebaisus. Bet yra dar keli aspektai, langų furnitūra, karta į metus langų furnitūrą būtina sutepti silikoniniu tepalu, norint išvengti jos gedimų.

Kur tepti?

Judinate langų rankenėlę, ir visi mechanizmai kurie juda kartu, juos sutepkite. Taip išvengsite papildomų langų furnitūros gedimų.

langų meistras Vilniuje

Išspręsime bet kurią problemą, susijusia su jūsų langu!

Išsikvieskite meistrą NEMOKAMAI langų diagnostikai!

Išsikviesti langų meistrą

Dažniausiai pasitaikantys langų gedimai

  • Lango rankenėlė neužsidaro iki galo
  • Lango rankenėlė sunkiai sukinėjasi
  • Uždarant langą girdisi traškesys
  • Langas sunkiai užsidaro, kliūna lango apačią ar šoną (išsireguliavęs)
  • Pilnai uždarius langą jaučiasi prapūtimas
  • Nejuda dalis lango mechanizmų;
  • Aplink lango konstrukciją juoduoja sienos;
  • Rasoja plastikiniai langai, kaupiasi pelėsis;

Dar viena itin dažna problema, nežadanti nieko gero – ant plastikinio lango, stiklo paketo kraštų susidarantis kondensatas (rasojimas) – to taip pat nepraleiskite pro akis, nes tai požymis, kad namie yra aukštas drėgmės lygis ir prasta ventiliacija.

Išsikviesti meistrą

Kaip mes dirbame

01

Užklausa

Jūs pateikiate langų remonto užklausą

Pateikti užklausą

02

Registracija

Per 24 val. po užklausos siuntimo mes su Jumis susisieksime

03

Sutartu laiku meistras atvyksta ir pašalina gedimą

04

atsiskaitymas

Apmokėjimas bet kokiu Jums patogiu būdu